• ziaja cup
  • podsumowanie Ziaja GPW 2012

Uroczyste zakończenie XXXVI cyklu Ziaja GPW 2012 o puchar Dziennika Bałtyckiego odbędzie się w kawiarni starej hali tenisowej przy ul. Haffnera 19.12.2012 o godz. 17.00.

 

 

Nr turnieju

 

1

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

61

Termin

 

28-29.04

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Tomasz Antkiewicz 5/7,6/4, 7/6

Paweł Madajewski – Damian Ptasznik 6/2, 4/6, 7/6

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz - Paweł Madajewski 6/1, 7/5

 

Nr turnieju

 

2

Miejsce

 

Lechia

Ilość uczestników

 

46

Termin

 

5-6.05

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Dawid Wiełłowicz 6/0, 6/0

Krzysztof Pietras – Damian Ptasznik 7/5, 6/0

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz – Krzysztof Pietras 6/4, 3/6, 6/4

 

Nr turnieju

 

3

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

48

Termin

 

12-13.05

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Damian Ptasznik 7/5, 6/4

Tomasz Antkiewicz – Filip Gorloff 6/1, 6/2

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Tomasz Antkiewicz 6/3, 6/0

 

Nr turnieju

 

4

Miejsce

 

Rumia

Ilość uczestników

 

38

Termin

 

19-20.05

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz - Dawid Wiełłowicz 6/0, 6/0

Damian Dąbrowski – Maciej Majchrowicz 6/4, 2/0 krecz

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz - Damian Dąbrowski 6/1, 6/3

 

 

Nr turnieju

 

5

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

45

Termin

 

26-27.05

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz - Maciej Majchrowicz 6/0, 6/3

Damian Ptasznik – Maciej Pieczonka v/o

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz - Damian Ptasznik 6/4, 2/6, 6/4

 

Nr turnieju

 

6

Miejsce

 

Reda

Ilość uczestników

 

31

Termin

 

2-3.06

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Robert Kowalski 6/0, 6/2

Maciej Majchrowicz – Maciej Pieczonka v/o

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz – Maciej Majchrowicz 6/1, 6/3

 

Nr turnieju

 

7

Miejsce

 

Rumia

Ilość uczestników

 

36

Termin

 

9-10.06

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Robert Kowalski 6/2, 6/2

Maciej Majchrowicz - Maciej Pieczonka v/o

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz – Maciej Majchrowicz 7/5, 6/2

 

Nr turnieju

 

8

Miejsce

 

Suchy Dwór

Ilość uczestników

 

31

Termin

 

16-17.06

Wyniki półfinałów

 

Damian Ptasznik - Tomasz Antkiewicz 3/6, 6/4, 6/2

Maciej Majchrowicz - Maciej Pieczonka v/o

Wyniki finału

 

Damian Ptasznik - Maciej Majchrowicz 7/5, 7/5

 

 

Nr turnieju

 

9

Miejsce

 

Rumia

Ilość uczestników

 

44

Termin

 

30.06 – 1.07

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Bieńkowski – Damian Dąbrowski 7/6, 6/2

Damian Ptasznik - Maciej Majchrowicz 6/2, 2/6, 6/2

Wyniki finału

 

Tomasz Bieńkowski – Damian Ptasznik 6/1, 6/1

 

Nr turnieju

 

10

Miejsce

 

Lechia

Ilość uczestników

 

30

Termin

 

7-8.07

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Maciej Pieczonka v/o

Krzysztof Pietras - Maciej Majchrowicz 7/6, 6/4

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Krzysztof Pietras 7/5, 7/5

 

Nr turnieju

 

11

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

37

Termin

 

14-15.07

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Tomasz Antkiewicz 6/2, 6/2

Krzysztof Pietras – Paweł Wróbel 4/6, 6/2, 6/0

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Krzysztof Pietras 7/5, 7/5

 

Nr turnieju

 

12

Miejsce

 

AWF

Ilość uczestników

 

41

Termin

 

21-22.07

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Tomasz Antkiewicz 6/2, 6/2

Robert Kowalski - Maciej Majchrowicz 6/4, 4/6, 6/4

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Robert Kowalski 6/4, 6/4

 

 

Nr turnieju

 

13

Miejsce

 

Lechia

Ilość uczestników

 

31

Termin

 

28-29.07

Wyniki półfinałów

 

Damian Ptasznik - Tomasz Antkiewicz 7/5, 7/5

Tomasz Wojtowicz – Jarosław Dejnarowicz 6/3, 6/1

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Damian Ptasznik 6/2, 6/2

 

Nr turnieju

 

14

Miejsce

 

Lechia

Ilość uczestników

 

34

Termin

 

4-5.08

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Maciej Pieczonka v/o

Dariusz Gajewski – Robert Kowalski 6/1, 7/6

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Dariusz Gajewski 6/4, 7/6

 

Nr turnieju

 

15

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

31

Termin

 

11-12.08

Wyniki półfinałów

 

Maciej Pieczonka – Rafał Pychyński 6/1, 6/4

Krzysztof Pietras – Robert Kowalski 6/3, 6/2

Wyniki finału

 

Krzysztof Pietras – Maciej Pieczonka 6/4, 3/6, 6/3

 

Nr turnieju

 

16

Miejsce

 

Rumia

Ilość uczestników

 

25

Termin

 

18-19.08

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Robert Kowalski 6/2, 6/1

Damian Ptasznik – Marek Kowalke v/o

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz – Damian Ptasznik 6/1, 1/0 krecz

 

 

Nr turnieju

 

17

Miejsce

 

Rumia

Ilość uczestników

 

27

Termin

 

1-2.09

Wyniki półfinałów

 

Damian Dąbrowski – Robert Kowalski 6/1, 6/4

Damian Ptasznik – Magda Stencel 6/4, 6/2

Wyniki finału

 

Damian Dąbrowski – Damian Ptasznik 6/1, 6/4

 

Nr turnieju

 

18

Miejsce

 

Reda

Ilość uczestników

 

28

Termin

 

8-9.09

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Robert Kowalski 6/2, 6/1

Tomasz Wojtowicz – Damian Dąbrowski 7/5, 5/7, 6/4

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Tomasz Antkiewicz 7/5, 7/6

 

Nr turnieju

 

19

Miejsce

 

AWF

Ilość uczestników

 

29

Termin

 

15-16.09

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Antkiewicz – Robert Kowalski 6/0, 6/1

Adam Czejor – Magda Stencel 4/6, 6/3, 6/2

 

Wyniki finału

 

Tomasz Antkiewicz – Adam Czejor 6/1, 4/6, 7/5

 

Nr turnieju

 

20

Miejsce

 

Suchy Dwór

Ilość uczestników

 

26

Termin

 

22-23.09

Wyniki półfinałów

 

Marcin Kasica – Kamil Towarek 4/6, 6/2, 6/1

Dawid Wiełłowicz – Artur Pietras 6/2, 6/0

Wyniki finału

 

Marcin Kasica – Dawid Wiełłowicz 7/6, 7/6

 

 

Nr turnieju

 

21

Miejsce

 

Żabianka

Ilość uczestników

 

35

Termin

 

29-30.09

Wyniki półfinałów

 

Tomasz Wojtowicz – Krzysztof Pietras 6/1, 6/2

Damian Ptasznik – Dariusz Gajewski 7/5, 7/6

Wyniki finału

 

Tomasz Wojtowicz – Damian Ptasznik 6/4, 6/0

 

 zobacz ranking