• o firmie
  • historia

Ziaja- naturalnie 20 lat

Szanowni Państwo,

Rok 2009 jest szczególnym rokiem w historii firmy Ziaja- obchodzimy 20-lecie jej powstania. Kiedy 20 lat temu wspólnie z Żoną Aleksandrą zakładałem firmę, nie przypuszczałem, że odniesie tak wielki sukces. Firma powstała z pasji i z chęci stworzenia preparatów leczniczych oraz kosmetyków pielęgnacyjnych o jak najprostszych, zbliżonych do naturalnych, recepturach. Pomogło nam w tym farmaceutyczne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w zawodzie.
W ciągu tych 20-lat firma Ziaja osiągnęła pozycję jednej z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce. Pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, higiena intymna- w każdej kategorii jesteśmy w czołówce polskiego rynku kosmetycznego. To ogromny sukces. Sukces, za którym stoi ciężka praca i niezwykłe zaangażowanie ludzi. Tworzą oni 500 – osobowy wysokowykwalifikowany zespół.
Obecnie oferujemy ponad 800 preparatów pielęgnacyjnych oraz leczniczych. Staliśmy się znani również poza granicami Polski. Łączna sprzedaż preparatów ze znakiem Ziaja to ponad 3 mln sztuk miesięcznie.
Stale rozszerzamy ofertę, wprowadzając na rynek kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty lecznicze i do profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Staramy się być obecni we wszystkich kanałach dystrybucyjnych: drogeriach, aptekach, sklepach detalicznych, sieciach handlowych, hurtowniach.
Rosnąca popularność marki Ziaja spowodowała, że jeszcze w tym roku nasze zakłady produkcyjne powiększą się o kolejne linie produkcyjne, hale magazynowe i laboratoria, zajmując 13 000 mkw powierzchni.
Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas codziennie obdarzają, wybierając produkty Ziaja. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, wykorzystujemy nowoczesne technologie i najwyższej klasy surowce, tworzymy wyjątkowe receptury – wszystko to, aby spełnić Państwa oczekiwania.
Dziękujemy za wiarę w markę Ziaja, za wszystkie słowa wsparcia, sympatii i zadowolenia, które codziennie od Państwa otrzymujemy.
Dziękuję Wszystkim Pracownikom za ich zaangażowanie i pasję, z jaką codziennie budują sukces firmy Ziaja.
Dziękuję Dystrybutorom, Dostawcom, Współpracownikom oraz Rodzinie za trud, konsekwencję i wsparcie, dzięki którym wspólnie tworzymy pozycję firmy Ziaja.

Zenon Ziaja
Prezes Ziaja Ltd