• kontakt
  • Firma i Oddziały

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o. ul Jesienna 9 80-298 Gdańsk, ziaja@ziaja.com

NIP 584-020-11-86
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000021573 Kapitał zakładowy: 1 000 000 PLN

 

Sekretariat

tel. (0 58) 521 34 00

fax. (0 58) 521 35 00

Pion Handlowy
tel. (0 58) 521 34 00
fax (0 58) 341 45 34, 341 45 00
ziaja@ziaja.com
Dział Marketingu
tel. (0 58) 521 35 50
fax (0 58) 521 35 55
marketing@ziaja.com
Dział Eksportu
tel. (0 58) 521 35 10
fax (0 58) 521 35 01
export@ziaja.com
Dział Zaopatrzenia
tel. (0 58) 691 92 35       
fax (0 58) 691 92 39
ziaja@ziaja.com


Kontakt z Oddziałami Ziaja:


 

  telefon fax tel. kom. email
Oddział Bydgoszcz (0 52) 345 24 17
(0 52) 345 24 17 509 692 438        o.bydgoszcz@ziaja.com
Oddział Dolnośląski (0 71) 301 83 08 (0 71) 301 82 61   
509 724 991      
o.wroclaw@ziaja.com
Oddział Gdynia (0 58) 670 91 01  
(0 58) 670 91 05    
696 491 282        o.gdynia@ziaja.com
Oddział Kraków (0 12) 267 88 10  
(0 12) 269 09 45   
501 382 715        o.krakow@ziaja.com
Oddział Łódź (0 42) 611 11 75
(0 42) 611 11 75
600 203 403
o.lodz@ziaja.com
Oddział Lublin (0 81) 759 65 67  
(0 81) 759 65 67 512 272 667 o.lublin@ziaja.com.pl
Oddział Mazowsze (0 22) 632 57 55 (0 22) 632 57 55 608 642 358 o.warszawa@ziaja.com
Oddział Olsztyn (0 89) 534 79 85 (0 89) 534 79 85 695 921 955 o.olsztyn@ziaja.com
Oddział Podbeskidzie (0 33) 817 69 43 (0 33) 875 46 72 601 931 533 o.podbeskidzie@ziaja.com
Oddział Poznań (0 61) 835 76 50 (0 61) 835 76 51 605 721 771 o.poznan@ziaja.com
Oddział Radom (0 48) 340 11 90 (0 48) 340 11 92 602 337 166 o.radom@ziaja.com
Oddział Rzeszów (0 17) 86 12 093 (0 17) 275 05 68
(0 17) 783 58 02
603 602 277 o.rzeszow@ziaja.com
Oddział Śląski (0 32) 245 14 81 (0 32) 245 06 11 502 299 102 o.katowice@ziaja.com
Oddział Szczecin (0 91) 464-47-01 (0 91) 464-47-01 501 526 297 o.szczecin@ziaja.com